Supportteam

Janet Schut

Sociaal Ondernemer M: 06 - 82514883 @: JSchut@incluzio.nl

Suzanne Klein Schiphorst

Relatie- & projectmanager M: 06 - 20580733 @: SKleinSchiphorst@incluzio.nl

Annette van Kerkhof

Werkbegeleider Zuid-Oost M: 06 - 30294508 @: Annette.vanKerkhof@wijkteam-hollandskroon.nl

Jacqueline Mulder

Teamcoach Zuid-Oost M: 06 - 86819390 @: Jacqueline.Mulder@wijkteam-hollandskroon.nl

Suzanne den Biesen

Senior HR adviseur M: 06-18754793 @: SdBiesen@facilicom.nl

Tijmen Dekkers

Business controller / Manager Inkoop M: 06 - 82894192 @: TDekkers@incluzio.nl

Denise Smit

Relatie- & projectmanager Jeugd M: 06 - 86856765 @: Denise.Smit@wijkteam-hollandskroon.nl

Corina Linker

Teamcoach Toegang en Voorzieningen M: 06 - 10613835 @: Corina.Linker@wijkteam-hollandskroon.nl

Leonie Nuijens

Communicatieadviseur M: 06 - 82293220 @: LNuijens@incluzio.nl

Carolien Troost

HR adviseur M: 06 - 82131187 @: CTroost@incluzio.nl

Vivienne Digby

Co├Ârdinator zorgadministratie M: 06 - 13158068 @: Vivienne.Digby@wijkteam-hollandskroon.nl

Ewout Heuvelman

Werkbegeleider Noord-West M: 06 - 86810098 @: Ewout.Heuvelman@wijkteam-hollandskroon.nl

Gerriene Anker

Teamcoach Noord-West M: 06 - 13929501 @: Gerriene.Anker@wijkteam-hollandskroon.nl

Ilse Miedema

Adviseur kwaliteit en procesoptimalisatie M: 06 - 20233205 @: IMiedema@incluzio.nl

Gerda Biersteker

Office manager M: 06 - 30654105 @: GBiersteker@incluzio.nl