Wijkteam Noord

Ewelina Spil

Wijkteammedewerker Jeugd Opvoedondersteuning en scheidingsproblematiek T: 088 - 321 5820 @: Ewelina.Spil@wijkteam-hollandskroon.nl

Marleen Kneppers

Wijkteammedewerker Jeugd T: 088 - 321 5011 @: Marleen.Kneppers@wijkteam-hollandskroon.nl

Demi Nieuwenhuizen

Wijkteammedewerker Jeugd T: 088 - 351 5796 @: Demi.Nieuwenhuizen@wijkteam-hollandskroon.nl

Fiona van der Mei

Wijkteammedewerker Wmo Begeleiding jongvolwassenen en ASS T: 088 - 321 5348 @: Fiona.vanderMei@wijkteam-hollandskroon.nl

Christa Koster

Wijkteammedewerker Jeugd Veiligheidscasussen en kindermishandeling T: 088 - 321 5422 @: Christa.Koster@wijkteam-hollandskroon.nl

Daisy van der Beek

Wijkteammedewerker Jeugd LVB, ASS, ADHD, opvoedondersteuning T: 088 - 351 5345 @: Daisy.vanderBeek@wijkteam-hollandskroon.nl

Marianna Poots

Wijkteammedewerker Jeugd Hechtingsproblematiek, scheidingsproblematiek, psychische kindermishandeling T: 088 - 321 5210 @: Marianna.Poots@wijkteam-hollandskroon.nl

Ellen van Dalen

Wijkteammedewerker Wmo LVB, ASS en psychiatrie T: 088 - 321 5408 @: Ellen.vanDalen@wijkteam-hollandskroon.nl

Svenja van Hees

Wijkteammedewerker Jeugd PGB T: 088 - 321 5435 @: Svenja.vanHees@wijkteam-hollandskroon.nl

Helga Keizer

Wijkteammedewerker Jeugd LVB en opvoedondersteuning T: 088 - 321 5413 @: Helga.Keizer@wijkteam-hollandskroon.nl

Nynke Sybenga

Wijkteammedewerker Wmo LVB, ASS en gezinsondersteuning T: 088 - 321 5344 @: Nynke.Sybenga@wijkteam-hollandskroon.nl

Rob Strietman

Wijkteammedewerker Wmo Klachten, bezwaren en tijdelijke huisverboden i.v.m. huiselijk geweld T : 088 - 321 5429 @: Rob.Strietman@wijkteam-hollandskroon.nl