Wijkteam Oost

Marijke Epema

Wijkteammedewerker Jeugd LVB, psychiatrie, verslaving, echtscheiding en ASS T: 088 - 321 5445 @: Marijke.Epema@wijkteam-hollandskroon.nl

Jessica Keizer

Wijkteammedewerker Jeugd T: 088 - 321 5463 @: Jessica.Keizer@wijkteam-hollandskroon.nl

Rosalie Meijering

Wijkteammedewerker Wmo Wlz, LVB en ASS T: 088 - 321 5543 @: Rosalie.Meijering@wijkteam-hollandskroon.nl

Robertjan Kemeling

Wijkteammedewerker Wmo T: 088 - 321 5295 @: Robertjan.Kemeling@wijkteam-hollandskroon.nl

Kim de Vries

Wijkteammedewerker Jeugd T: 088 - 321 5811 @: Kim.deVries@wijkteam-hollandskroon.nl

Annewil Deutekom

Ambassadeur Jeugd T: 088 - 321 5088 @: Annewil.Deutekom@wijkteam-hollandskroon.nl

Marije Verweij

Wijkteammedewerker Wmo Ouderschap Blijft en complexe psychiatrie ondersteuning T: 088 - 321 5417 @: Marije.Verweij@wijkteam-hollandskroon.nl

Tim Laan

Wijkteammedewerker Jeugd Jongeren met gedragsproblemen en gesloten jeugdzorg T: 088 - 321 5368 @: Tim.Laan@wijkteam-hollandskroon.nl

Angelique Hietbrink

Wijkteammedewerker Jeugd Veiligheidscasussen, LVB, netwerkberaden, Words&Pictures, vlaggensysteem T: 088 – 321 5296 @: Angelique.Hietbrink@wijkteam-hollandskroon.nl

Marjolein Weterings

Wijkteammedewerker Wmo Complexe problematiek, zorgmijdende klanten en LVB T: 088 - 321 5421 @: Marjolein.Weterings@wijkteam-hollandskroon.nl