Wijkteam West

Nathali Overdam

Wijkteammedewerker Jeugd Speltherapie, groepstrainingen jeugd en ouder-kind therapie T: 088 - 321 5424 @: Nathali.Overdam@wijkteam-hollandskroon.nl

Amanda Plantinga

Wijkteammedewerker Jeugd NAH T: 088 - 321 5349 @: Amanda.Plantinga@wijkteam-hollandskroon.nl

Isabel Martinez Basjes

Wijkteammedewerker Jeugd T: 088 - 321 5341 @: Isabel.Martinezbasjes@wijkteam-hollandskroon.nl

Liesbeth de Waal

Wijkteammedewerker Wmo Psychiatrie en ouderenzorg (dementie, eenzaamheid) T: 088 - 321 5451 @: Liesbeth.deWaal@wijkteam-hollandskroon.nl

Nicole Rempt

Wijkteammedewerker Jeugd Begeleiding 12+, groepstrainingen jeugd, rouwtherapie, onderwijs en opvoedondersteuning T: 088 - 321 5249 @: Nicole.Rempt@wijkteam-hollandskroon.nl

Lisa Stoop

Wijkteammedewerker Jeugd 088 - 321 5404 @: Lisa.Stoop@wijkteam-hollandskroon.nl

Merel Ursem

Wijkteammedewerker Jeugd 088 - 321 5083 @: Merel.Ursem@wijkteam-hollandskroon.nl

Miranda Koster

Wijkteammedewerker Wmo Indicatiestelling en PGB T: 088 - 321 5419 @: Miranda.Koster@wijkteam-hollandskroon.nl

Cees Jans

Wijkteammedewerker Jeugd ASS en moeilijk verstaanbaar gedrag 12+ jeugdigen T: 088 - 321 5405 @: Cees.Jans@wijkteam-hollandskroon.nl

Femmy van der Zel

Wijkteammedewerker Jeugd T: 088 - 321 5264 @: Femmy.vanderZel@wijkteam-hollandskroon.nl

Diana Spruit

Wijkteammedewerker Wmo Moeilijk verstaanbaar gedrag, ASS en psychiatrie T: 088 - 321 5124 @: Diana.Spruit@wijkteam-hollandskroon.nl

Lianne Veenstra

Wijkteammedewerker Wmo T: 088 - 321 5394 @: Lianne.Veenstra@wijkteam-hollandskroon.nl