Wijkteam Zuid

Monique Laan

Wijkteammedewerker Jeugd T: 088 - 321 5125 @: Monique.Laan@wijkteam-hollandskroon.nl

Sefanja Kolenberg

Wijkteammedewerker Jeugd Opvoedondersteuning, ASS, ADHD en groepstrainingen T: 088 - 321 5957 @: Sefanja.Kolenberg@wijkteam-hollandskroon.nl

Gillian Das

Wijkteammedewerker Jeugd T: 088 - 321 5776 @: Gillian.Das@wijkteam-hollandskroon.nl

Anne Meijering

Wijkteammedewerker Wmo T: 088 - 321 5899 @: Anne.Meijering@wijkteam-hollandskroon.nl

Elise Hauwert

Wijkteammedewerker Jeugd ASS, LVB, ADHD en opvoedondersteuning T: 088 - 321 5369 @: Elise.Hauwert@wijkteam-hollandskroon.nl

Susanne Kuys

Wijkteammedewerker Jeugd Faalangst, ADHD en groepstrainingen T: 088 - 321 5434 @: Susanne.Kuys@wijkteam-hollandskroon.nl

Jade Hoetjes

Wijkteammedewerker Wmo Begeleiding jongvolwassenen T: 088 - 321 5337 @: Jade.Hoetjes@wijkteam-hollandskroon.nl

Karin van der Oord

Wijkteammedewerker Jeugd ASS en LVB T: 088 - 321 5450 @: Karin.vanderOord@wijkteam-hollandskroon.nl

Lauranne van Uitert

Wijkteammedewerker Jeugd LVB, ASS en opvoedondersteuning T: 088 - 351 5339 @: Lauranne.vanUitert@wijkteam-hollandskroon.nl

Maartje Awater

Wijkteammedewerker Wmo i.o. T: 088 - 321 5122 @: Maartje.Awater@wijkteam-hollandskroon.nl